لوگو سفید ایلیا
ثبت برند
ثبت برند فارسی ثبت برند لاتین ثبت برند حقیقی ثبت برند حقوقی مراحل ثبت برند مدارک ثبت برند هزینه ثبت برند مدت زمان ثبت برند برند های تخصصی
ثبت برند رستوران ثبت برند مواد غذایی ثبت برند پوشاک ثبت برند آرایشی
ثبت علامت تجاری
ثبت علامت تجاری حقیقی ثبت علامت تجاری حقوقی مراحل ثبت علامت تجاری مدارک ثبت علامت تجاری هزینه ثبت علامت تجاری شرایط ثبت علامت تجاری زمان ثبت علامت تجاری
سایر خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت لوگو ثبت نشان تجاری ثبت علائم تجاری نقل و انتقال برند
تماس با ما

هزینه ثبت برند بین المللی


تاریخچه موافقت نامه پاریس در خصوص حمایت از مالکیت صنعتی به منظور حمایت از علائم تجارتی در عرصه بین المللی اشخاصی اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی که دارای علائم تجاری می باشند باید تعدادی تقاضانامه را به صورت تنها در اداره های کشورهای مختلف عضو به زبان های مختلف و با پرداخت نمودن هزینه های متغیر اخذ نمایند.

ثبت برند بین المللی

به دلیل اینکه این امر زمان زیادی را در بر می گیرد سبب شده است تا جهت آسان شدن روال ثبت بین المللی و بدست اوردن حقوق ناشی از ان تعدادی از کشورهای عضو کنوانسیون پاریس اتحادیه بین المللی به منظور حمایت از مالکیت صنعتی سازمان ثبت برند بین الملل مادرید را تشکیل دهند.

نظام مادرید 85 عضو دارد که از کشورها و دفاتر بین المللی تشکیل شده است شایان ذکر است که تقاضای ثبت بین المللی از شیوه دفاتر مالکیت صنعتی کشورهای عضو نظام مادرید میسر می باشد ووابسته به این است که باید در کشورمبدا ثبت گردد.در این نظام با عنوان مادرید شناخته می شود قاعده ثبت بین المللی تجارتی تصویب شده است و دو  عهدنامه را شامل می شود.

موافقتنامه مادرید مورخ ۱۸۹۱ و پروتکل مرتبط با آن مصوب ۱۹۸۹

آئین نامه مشترک نظام مادرید

محتوای پروتکل مادرید

ثبت علامت تجاری بر اساس کنوانسیون پاریس در ابعاد داخلی یکی از پایه های اولیه پروتکل مادرید به منظور حمایت کردن از علامت تجارتی و بهره مند شدن از حقوق مربوط با ان می باشد.

دفتر بین المللی وایپو مسئول اداره سیستم مادرید می باشد.شایان ذکر است که هر کدام از کشورهای عضو کنوانسیون به جهت حمایت از حقوق علائم تجارتی تبعیت خود در دیگر کورها می توانند در موافقت نامه ،پروتکل و یا عضو هر ذو ان ها شوند.

مزایای استفاده سیستم مادرید

بر اساس قوانین و مقررات ثبت بین المللی و یا همان نظام مادرید با توجه به قوانین داخلی هر کشوری علامت مورد بررسی قرار می گیرد سپس وارد مسیر بین المللی خود می شود.بدیk معنی است که در مرحله نخست ثبت بین المللی علامت تجاری به شیوه ملی می باشد که در اداره کشور مبدا شکل می گیرد سپس به صورت خودکار با معین نمودن کشورهای پیشنهادی درعرصه بین المللی صورت می گیرد.

از مزیت های نظام مادرید شخص می تواند اظهارنامه ای بین المللی از شیوه اداره مالکیت صنعتی به وایپو ارائه دهد

که در صورت داشتن علاقه می توانند از 85 کشور عضو موافقت نامه و پروتکل مادرید یا تعدادی از انها  تقاضا کند تا از علامت تجاری خود حمایت کنند.

این کار تنها با یک روش صورت می پذیرد و آن هم تسلیم تقاضانامه بین المللی واحد به یک زبان مانند ( فرانسه،انگلیسی،اسپانیولی ) و پرداخت نمودن تعرفه  به فرانک سوئیس، به منظور حمایت از علائم تجاری یا خدماتی در کشورهای معین شده در فرم تقاضا میسر می گردد.

چنانچه هنگامی که در علامت ثبت مبدأ از جانب صاحب آن هر تغییری صورت بگیرد مانند تغییر نام، ادرس ،مالکیت، تمدیدو.... با کامل کردن فرم های مربوطه و پرداخت نمودن هزینه های کم می توان تغییرات ذکر شده را در عرصه بین المللی انجام دهید.

شایان ذکر است که اداره مبدا نیازی به انجام دادن طبقه بندی کالاها و خدمات و منتشر شدن علامت ها در روزنامه رسمی کشور متبوع  ندارد زیرا ثبت بین المللی دربرگیرنده مجموعه ای از ثبت های ملی براساس قوانین داخلی هر کشور معین شده ای می باشد.

جهت ثبت علامت تجاری و ثبت برند می توانید با یک تماس تلفنی با کارشناسان و متخصصان وکیل ثبت برند اطلاعات لازم را کسب نمایید

مدارک مورد نیاز برای فرآیند ثبت بین المللی مادرید

  • فرم مخصوص لاتین ( غیرفارسی ) کامل شود.
  • برگ محاسبه هزینه‎ها‎ ارائه گردد.
  • نامه درخواست جهت ثبت بین المللی علامت خطاب به اداره ثبت علایم تجاری با ذکر نمودن نام کشورهای مورد نظر ارائه شود.
  • معرفی نامه بر روی سربرگ شرکت همراه با امضای مدیران و صاحبان حق امضا، با مهر شرکت برای اشخاص حقوقی؛ ارائه گردد درصورتی که مراحل اداری به وسیله  وکیل رسمی انجام می‎شود، ارائه وکالتنامه الزامی است.
  • نسخه برابر مدارک شناسایی مانند شناسنامه و کارت ملی  افرادی که در شرکت حق امضا دارند ارائه شود.
  • نسخه روزنامه تاسیس و آخرین تغییرات شرکت برای اشخاص حقوقی ارائه شود.
  • اصل گواهی ثبت علامت تجاری در ایران  جهت ملاحظه  و رونوشت آن برای نگهداری در پرونده یا ارائه نوشت مصدق گواهی ثبت علامت تجاری ارائه گردد.
  • رسید مربوط به پرداخت هزینه  به منظور بررسی اظهارنامه ثبت بین المللی ارائه گردد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدارک ثبت برند به مقاله آن مراجعه نمایید فقط با کلید بر روی گزینه

علامت‎ها‎ی تجاری در اداره ثبت ایران

کلیه علامت‎ها‎ی تجاری که در اداره ثبت ایران ثبت شده اند، این قابلیت را دارند در نظام مادرید ثبت شوند. ثبت بین المللی مادرید بدبن معناست که متقاضیان می‎توانند علامت مورد نظر خود را به پرداخت نمودن  تعرفه های قانونی در کشورهای عضو کنوانسیون مادرید در هر کشور به  شیوه  جدا جدا ثبت نمایند.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

استعلام برند قبل از ثبت

از آن جایی که هدف اصلی از ثبت برند ، معروف شدن و شناخته شدن آن در آینده است ، نامی که برای آن انتخاب می شود از اهمیت بالایی برخوردار می باشد

برند سازی شخصی

برندسازی شخصی فرآیندی است که افراد و تخصص شان را مثل برندهای تجاری علامت گذاری می کند. مفهوم برندسازی شخصی می گوید موفقیت از خود فرد به دست می آید

مراحل ثبت علائم تجاری

علائم تجاری و نام های تجاری یکی از عناصر مهم در بازار یابی و راهبردی در عرضه بازار و کالاها و خدمات می باشد

مراحل ثبت علامت تجاری

ثبت علامت تجاری ضمانتی است که مصرف کننده می توانند محصولات را از یکدیگر تشخیص دادند

راهنمای ثبت برند

ابزاری که تولیدگنندگان و فروشندگان و تجار جهت تفکیک محصول و خدمات شان از سایرین استفاده می کنند ، برند یا علامت تجاری نام دارد در این مقاله به راهنمای ثبت برند می پردازیم لطفا مطالعه نمایید.

هزینه ثبت برند بین المللی

تاریخچه موافقت نامه پاریس در خصوص حمایت از مالکیت صنعتی به منظور حمایت از علائم تجارتی در عرصه بین المللی اشخاصی اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی که دارای علائم تجاری می باشند

هزینه ثبت برند

هر نشان قابل رؤیتی که محصولات و کالاهای موجودی و تولیدی مشاغل را از یکدیگر تفکیک و متباین می سازد .

ثبت برند پوشاک

تاثیر بسزایی در فروش محصولات دارد زیرا با شهرتی که پیدا می کند خرید مطمئن و با کیفیتی را برای مشتریان به ارمغان می آورد.

اسامی خاص برای برند

یک انتخاب خوب وخاص برای برند می تواند نتیجه ای فوق العاده و به یاد ماندنی داشته باشد در این مقاله به اسامی خاص برای برند می پردازیم

ثبت برند فارسی

در انتخاب اسم هربرند یک استدلال و اندیشه ای خاص وجود دارد که دارای سیاست ویژه ای با در نظر گرفتن مکان و موقعیت دست به انتخاب برند زده و اعتبار و قابلیت برند را به نمایش می گذارد.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟