لوگو سفید ایلیا
ثبت برند
ثبت برند فارسی ثبت برند لاتین ثبت برند حقیقی ثبت برند حقوقی مراحل ثبت برند مدارک ثبت برند هزینه ثبت برند مدت زمان ثبت برند برند های تخصصی
ثبت برند رستوران ثبت برند مواد غذایی ثبت برند پوشاک ثبت برند آرایشی
ثبت علامت تجاری
ثبت علامت تجاری حقیقی ثبت علامت تجاری حقوقی مراحل ثبت علامت تجاری مدارک ثبت علامت تجاری هزینه ثبت علامت تجاری شرایط ثبت علامت تجاری زمان ثبت علامت تجاری
سایر خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت لوگو ثبت نشان تجاری ثبت علائم تجاری نقل و انتقال برند
تماس با ما

هزینه ثبت برند بین المللی


تاریخچه موافقت نامه پاریس در خصوص حمایت از مالکیت صنعتی به منظور حمایت از علائم تجارتی در عرصه بین المللی اشخاصی اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی که دارای علائم تجاری می باشند باید تعدادی تقاضانامه را به صورت تنها در اداره های کشورهای مختلف عضو به زبان های مختلف و با پرداخت نمودن هزینه های متغیر اخذ نمایند.

ثبت برند بین المللی

به دلیل اینکه این امر زمان زیادی را در بر می گیرد سبب شده است تا جهت آسان شدن روال ثبت بین المللی و بدست اوردن حقوق ناشی از ان تعدادی از کشورهای عضو کنوانسیون پاریس اتحادیه بین المللی به منظور حمایت از مالکیت صنعتی سازمان ثبت برند بین الملل مادرید را تشکیل دهند.

نظام مادرید 85 عضو دارد که از کشورها و دفاتر بین المللی تشکیل شده است شایان ذکر است که تقاضای ثبت بین المللی از شیوه دفاتر مالکیت صنعتی کشورهای عضو نظام مادرید میسر می باشد ووابسته به این است که باید در کشورمبدا ثبت گردد.در این نظام با عنوان مادرید شناخته می شود قاعده ثبت بین المللی تجارتی تصویب شده است و دو  عهدنامه را شامل می شود.

موافقتنامه مادرید مورخ ۱۸۹۱ و پروتکل مرتبط با آن مصوب ۱۹۸۹

آئین نامه مشترک نظام مادرید

محتوای پروتکل مادرید

ثبت علامت تجاری بر اساس کنوانسیون پاریس در ابعاد داخلی یکی از پایه های اولیه پروتکل مادرید به منظور حمایت کردن از علامت تجارتی و بهره مند شدن از حقوق مربوط با ان می باشد.

دفتر بین المللی وایپو مسئول اداره سیستم مادرید می باشد.شایان ذکر است که هر کدام از کشورهای عضو کنوانسیون به جهت حمایت از حقوق علائم تجارتی تبعیت خود در دیگر کورها می توانند در موافقت نامه ،پروتکل و یا عضو هر ذو ان ها شوند.

مزایای استفاده سیستم مادرید

بر اساس قوانین و مقررات ثبت بین المللی و یا همان نظام مادرید با توجه به قوانین داخلی هر کشوری علامت مورد بررسی قرار می گیرد سپس وارد مسیر بین المللی خود می شود.بدیk معنی است که در مرحله نخست ثبت بین المللی علامت تجاری به شیوه ملی می باشد که در اداره کشور مبدا شکل می گیرد سپس به صورت خودکار با معین نمودن کشورهای پیشنهادی درعرصه بین المللی صورت می گیرد.

از مزیت های نظام مادرید شخص می تواند اظهارنامه ای بین المللی از شیوه اداره مالکیت صنعتی به وایپو ارائه دهد

که در صورت داشتن علاقه می توانند از 85 کشور عضو موافقت نامه و پروتکل مادرید یا تعدادی از انها  تقاضا کند تا از علامت تجاری خود حمایت کنند.

این کار تنها با یک روش صورت می پذیرد و آن هم تسلیم تقاضانامه بین المللی واحد به یک زبان مانند ( فرانسه،انگلیسی،اسپانیولی ) و پرداخت نمودن تعرفه  به فرانک سوئیس، به منظور حمایت از علائم تجاری یا خدماتی در کشورهای معین شده در فرم تقاضا میسر می گردد.

چنانچه هنگامی که در علامت ثبت مبدأ از جانب صاحب آن هر تغییری صورت بگیرد مانند تغییر نام، ادرس ،مالکیت، تمدیدو.... با کامل کردن فرم های مربوطه و پرداخت نمودن هزینه های کم می توان تغییرات ذکر شده را در عرصه بین المللی انجام دهید.

شایان ذکر است که اداره مبدا نیازی به انجام دادن طبقه بندی کالاها و خدمات و منتشر شدن علامت ها در روزنامه رسمی کشور متبوع  ندارد زیرا ثبت بین المللی دربرگیرنده مجموعه ای از ثبت های ملی براساس قوانین داخلی هر کشور معین شده ای می باشد.

جهت ثبت علامت تجاری و ثبت برند می توانید با یک تماس تلفنی با کارشناسان و متخصصان وکیل ثبت برند اطلاعات لازم را کسب نمایید

مدارک مورد نیاز برای فرآیند ثبت بین المللی مادرید

  • فرم مخصوص لاتین ( غیرفارسی ) کامل شود.
  • برگ محاسبه هزینه‎ها‎ ارائه گردد.
  • نامه درخواست جهت ثبت بین المللی علامت خطاب به اداره ثبت علایم تجاری با ذکر نمودن نام کشورهای مورد نظر ارائه شود.
  • معرفی نامه بر روی سربرگ شرکت همراه با امضای مدیران و صاحبان حق امضا، با مهر شرکت برای اشخاص حقوقی؛ ارائه گردد درصورتی که مراحل اداری به وسیله  وکیل رسمی انجام می‎شود، ارائه وکالتنامه الزامی است.
  • نسخه برابر مدارک شناسایی مانند شناسنامه و کارت ملی  افرادی که در شرکت حق امضا دارند ارائه شود.
  • نسخه روزنامه تاسیس و آخرین تغییرات شرکت برای اشخاص حقوقی ارائه شود.
  • اصل گواهی ثبت علامت تجاری در ایران  جهت ملاحظه  و رونوشت آن برای نگهداری در پرونده یا ارائه نوشت مصدق گواهی ثبت علامت تجاری ارائه گردد.
  • رسید مربوط به پرداخت هزینه  به منظور بررسی اظهارنامه ثبت بین المللی ارائه گردد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدارک ثبت برند به مقاله آن مراجعه نمایید فقط با کلید بر روی گزینه

علامت‎ها‎ی تجاری در اداره ثبت ایران

کلیه علامت‎ها‎ی تجاری که در اداره ثبت ایران ثبت شده اند، این قابلیت را دارند در نظام مادرید ثبت شوند. ثبت بین المللی مادرید بدبن معناست که متقاضیان می‎توانند علامت مورد نظر خود را به پرداخت نمودن  تعرفه های قانونی در کشورهای عضو کنوانسیون مادرید در هر کشور به  شیوه  جدا جدا ثبت نمایند.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

هزنیه ثبت برند در ایران

برند یا علامت تجاری در واقع نشانه منحصر به فردی برای محصولات و یا خدمات یک شرکت می باشد که توسط آن می توان آن محصولات را از محصولات مشابه دیگر شرکت ها تشخیص داد .جهت ثبت برند باید هزینه های ثبت برند را در ایران پرداخت نمایید

ثبت برند فارسی

در انتخاب اسم هربرند یک استدلال و اندیشه ای خاص وجود دارد که دارای سیاست ویژه ای با در نظر گرفتن مکان و موقعیت دست به انتخاب برند زده و اعتبار و قابلیت برند را به نمایش می گذارد.

ثبت برند حقوقی

یکی از داشته های با ارزش ومهم در فعالیت های تجاری برند می باشد که چنانچه برای رسیدن به موفقیت شرکت روی آن برنامه ریزی و هدف گزاری شده باشد اعتبار و اهمیت آن بیش از پیش مشخص خواهد شد

مراحل ثبت علائم تجاری

علائم تجاری و نام های تجاری یکی از عناصر مهم در بازار یابی و راهبردی در عرضه بازار و کالاها و خدمات می باشد

شرایط ثبت برند

در بازارهای کلان اقتصاد در تمامی نقاط جهان واژه یی که بیشتر به گوش میخورد ، برند می باشد.

راهنمای ثبت علامت تجاری

برند یا نام و نشان تجاری نوعی محرک در عرصه تجارت شمرده می شود و به واسطه آن ها می توان میان کالاها و خدمات خود و کالاها و خدمات اشخاص رقیب وجه تمایزی ایجاد گردد

ثبت آنلاین برند

اگر فکر می کنید در ثبت برند خود نمی توانید استعلامات لازم را دریافت نمایید و نتیجه درستی بدست نمی آورید. مشاوران وکیل ثبت برند آمده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

زمان ثبت علامت تجاری

از جمله کارهایی که می توان توسط آن از امتیازات انحصاری تولید و عرضه خدمات و محصولات برای شرکت های تولید کننده و یا ارائه دهنده حفظ شود ، ثبت علامت تجاری می باشد

شرایط ثبت علامت تجاری

از گونه نشانه هایی که در روی کالا درج شده و نشان دهنده ویژگی و نوع محصول و یاخدمات می باشد علامت های تجاری گفته می شود .

مراحل ثبت برند

یک نشان و یا یک اسم و یا یک کلمه و... که حتی می توان ترکیب کردن موارد فوق را به عنوان برند طراحی و انتخاب کرد

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟