لوگو سفید ایلیا
ثبت برند
ثبت برند فارسی ثبت برند لاتین ثبت برند حقیقی ثبت برند حقوقی مراحل ثبت برند مدارک ثبت برند هزینه ثبت برند مدت زمان ثبت برند برند های تخصصی
ثبت برند رستوران ثبت برند مواد غذایی ثبت برند پوشاک ثبت برند آرایشی
ثبت علامت تجاری
ثبت علامت تجاری حقیقی ثبت علامت تجاری حقوقی مراحل ثبت علامت تجاری مدارک ثبت علامت تجاری هزینه ثبت علامت تجاری شرایط ثبت علامت تجاری زمان ثبت علامت تجاری
سایر خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت لوگو ثبت نشان تجاری ثبت علائم تجاری نقل و انتقال برند
تماس با ما

ثبت برند کاشی


در صورتی که شغل شما تولید کننده و عرضه کننده کاشی و سرامیک هستید برای آن که محصولات خود را به فروش برسانید بایستی تبلیغاتی داشته باشید و به هرگونه که تبلیغ می کنید بایستی از نامی که برای خود انتخاب نموده اید برای محصولات خودتان استفاده نمایید برای انجام دادن این کار شما می بایست مرحله های ثبت برند خود را سپری کنید تا شخص یا اشخاص دیگری نتوانند از نام شما برای محصولات خود استفاده کنند هنگامی که شما برند خود را به ثبت می رسانید برند شما منحصربه فرد خواهد شد و به موفقیت و پیروزی نزدیک می شوید هم چنین مسیر را برای خود هموار و آسان می کنید و در زمینه ی کاری خود به بالاترین نقطه پیروزی خواهید رسید.

موسسه حقوقی وکیل ثبت برند شما را در محبوب و مشهور شدن یاری می نماید و شما می توانید با مشاوره تلفنی و یا حضوری با کارشناسان خبره و متخصص این موسسه حقوقی داشته باشید و از تجربیات آن ها بهره مند شوید.

مراحل ثبت برند کاشی 

برای به انجام رسانیدن مرحله های ثبت برند و کاشی شما می توانید با کارشناسان کارآزموده موسسه ی حقوقی وکیل ثبت برند در ارتباط باشید مراحل ثبت برند کاشی و سرامیک این چنین می باشد که بعد از آن که مدرک ثبت برند کامل شد نخست شخص درخواست کننده اظهارنامه ای را ثبت می نماید و از اداره ی مالکیت صنعتی درخواست ثبت می کند. پس از آن که شماره اظهارنامه ثبت برند یا علامت تجاری که منحصر به فرد می باشد و با سال آغاز می گردد دریافت گردید فرآیند ثبت برند در اداره ی ثبت شرکت ها آغاز می شود.

بعد از آن که به صورت اینترنتی هزینه واریز گردید رمز اظهارنامه به وسیله ی سامانه پیامکی به شماره تلفن همراه ارسال می گردد در صورتی که کارشناس مربوطه اظهارنامه را تایید نمود رئیس اداره ثبت برند و کارشناس به منظور آگهی نوبت اول اقدام می نمایند و شما می توانید آن را در روزنامه رسمی قوه قضاییه قید نمایید.

هزینه های پرداختی در اداره روزنامه به صورت برخط میباشد و نیازی به فیش واریزی در بانکها نیست. به مدت زمان یکماه با توجه به چاپ در روزنامه رسمی به اشخاص ثالث که در آن طبقه شغلی فعالیت میکنند اجازه داده میشود که در صورت اعتراض آنرا به اداره مالکیت صنعتی و مراجع قضایی و دادگاهها اعلام نمایند و پس از مدت فوق الذکر در

شایان ذکر است هزینه هایی که در اداره ثبت شرکت پرداخت می شود به صورت آنلاین خواهد بود و دیگری به فیش واریزی بانک ها نیازی نمی باشد.به اشخاص ثالثی که مشغول به فعالیت در آن طبقه شغلی می باشند به مدت یک ماه با عنایت به انتشار در روزنامه رسمی کشور مهلتی درنظر گرفته شده است تا در صورتی که خرده گیر می باشند به اطلاع اداره مالکیت صنعتی و اداره های قضایی و دادگاه ها برسانند بعد از آن که مهلت تعیین شده سپری شد و هیچ گونه خرده گیری وجود نداشته باشد آگهی نوبت دوم رسمی صادر می گردد و مالکیت به مدت 10سال دارای اعتبار می باشد. کلیه ی روال هر اظهارنامه ای از زیردست کارشناس ،کارشناس مسئول و رئیس اداره می گذرد و در صورت بروز هرگونه شک و شبهه ای ثبت صورت نمی گیرد و اظهارنامه رد می شود.

وکیل ثبت برند مجری تخصصی در زمینه ثبت برند

هزینه ی ثبت برند کاشی

به منظور هزینه های  ثبت برند کاشی و سرامیک موسسه ی حقوقی وکیل ثبت برند شما را در این راستا یاری می نماید.

مزایای ثبت برند کاشی و سرامیک

دربرداشتن تبلیغات در زمینه ی کاری و منحصر به فرد نمودن محصول ازدیگر محصولاتی که  مشابه  آن در بازار وجود دارد  و  از کارهایی که سودجویان انجام می دهند و ناسالم هستند و از تولید و عرضه ی تقلبی آن ها از محصول شما با کیفیت پایین و ضرر رساندن به شما جلوگیری می نماید وسبب محبوبیت و مشهوریت  شما و محصولاتتان می شود  و اعتماد مشتری به سمت و سوی شما جلب خواهد شد.

ثبت برند بین المللی کاشی

تقاضای  ثبت بین المللی به وسیله ی نمایندگی های مالکیت صنعتی کشورهایی که در نظام مادرید عضویت دارند میسر می باشد و وابسته به ثبت در کشور منشا می باشد.

با نگریستن  بر تاريخچه ی كنوانسيون پاريس در رابطه با حمايت نمودن از مالكيت صنعتي به این نکته پی می بریم كه جهت حمايت  نمودن از علائم تجارتي در عرصه ی بين المللي، بر اساس كنوانسيون ذکر شده  مالک  علامت (شخص حقيقي يا حقوقي) بایستی به صورت  تک تک  تعدادي تقاضانامه را به زبان هاي متفاوت  در موسسه های  كشورهاي گوناگون ِ عضو و با پرداخت نمودن  هزينه هاي مختلف ومصرف نمودن زمان های بلند مدت ودیعه کند.

به همين جهت  به منظور آسان سازی  روال  ثبت برند بين المللي و کسب نمودن  حقوق ناشي از آن، تعدادي از كشورهايی که عضو كنوانسيون پاريس می باشند ، انجمن  بين المللي را به منظور حمايت کردن از مالكيت صنعتي در جهت كنوانسيون ذکر شده تشكيل داده اند و در آن انجمن نظام مادريد را به عنوان آیین نامه ی ثبت برند بين المللي علائم تجارتي مصوب کرده اند.

مزایای ثبت برند کاشی

 1. ثبت برند،ضمانت کننده این است که مشتریان می توانند محصولات را از یکدیگر تشخیص دهند.
 2. ثبت برند،برای محصولات و شرکت و خدمات شما شهرت و وجه ایجاد می کند.
 3. ثبت برند،شرکت ها را تشویق می نماید تا در حفظ و بهتر شدن کیفیت محصولات سرمایه گذاری کنند.
 4. ثبت برند، شرکت ها را توانمند می کند تا بتوانند محصولاتشان را از یکدیگر متفاوت کنند.
 5. این امکات وجود دارد که ثبت برند جهت اخذ وام سودمند باشند.
 6. ثبت برند می تواند برای سهامداران نیز ایجاد ارزش افزوده ی سهام کند و باعث افزایش درآمد شرکت شود.
 7. برندی که ثبت شده است،قابل نقل و انتقال می باشد به همین سبب می توان آن را انتقال داد.
 8. ثبت برند،جزء ضروری موافقت نامه های اعطای نمایندگی است .
 9. با ثبت برند،اجازه استفاده از آن ها به اشخاص ثالث داده می شود و منبع مستقیم درآمد از محل حق امتیازها می باشند.
 10. ثبت برند،وسیله بازاریابی و اساس ایجاد وجهه و شهرت شرکت ها می باشند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت برند کاشی

مدارک ثبت برند کاشی و سرامیک برای شخص حقیقی :

 1. در صورتی که از حروف غیرفارسی  استفاده شده باشد رونوشت کارت بازرگانی ارائه گردد.
 2. نسخه مجوز فعالیت از قبیل جواز تاسیس،پروانه ی بهره برداری،پروانه ی ساخت،جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هر گونه گواهی  فعالیتی  که  از موسسه های  نظارتی و حاکمیتی دولتی صادر شده است در صورت لزوم ارائه گردد.
 3. رونوشت شناسنامه ارائه گردد.
 4. کارت ملی ارائه گردد.

مدارک ثبت برند کاشی و سرامیک برای شخص حقوقی :

 1. رونوشت روزنامه ی تاسیس و آخرین تغییرات شرکت ارائه گردد شایان ذکر است که نبایستی از آخرین تغییرات شرکت بیشتر از دو سال گذشته باشد.
 2. نسخه مجوز فعالیت اعم ازجواز تاسیس،پروانه ی بهره برداری،پروانه ی ساخت،جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هر گونه گواهی فعالیت صادره از اداره های نظارتی و حاکمیتی دولتی در صورت لزوم ارائه گردد.
 3. کارت بازرگانی در صورتی که از حروف غیرفارسی استفاده شده باشد بایستی دریافت و ارائه گردد.
 4. رونوشت شناسنامه ارائه گردد.
 5. رونوشت کارت ملی ارائه گردد.

نکاتی که برند را نمی تواند به ثبت برساند از قبیل :  

 1. در صورتی که برند نتواند کالا‌ها یا خدمات  مؤسسه ای را از کالا‌ها و خدمات مؤسسه دیگر متفاوت کند.
 2. چنانچه برند متناسب با  شئونات اسلامی نباشد.
 3. در صورتی که برند از علامت نظامی، پرچم، یا سایر نشان‌های مملکتی کپی برداری شده باشد.
 4. چنانچه برند به یکی از کشورها یا نهادهای بین المللی تعلق داشته باشد.
 5. در صورتی که برند شبیه  یا به صورت  فریب دهنده ای  مشابه یا ترجمه ی  یک علامت یا نام تجاری باشد که برای‌‌ همان کالا‌ها یا خدمات شبیه به آن  به اداره ی  دیگری در کشور ایران تعلق داشته باشد.
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

مراحل ثبت علامت تجاری

ثبت علامت تجاری ضمانتی است که مصرف کننده می توانند محصولات را از یکدیگر تشخیص دادند

ثبت لوگو شرکت

در دنیای تجارت طراحی لوگو شرکت یکی از مبادرات با اهمیت و بسیار مهم و عنصر اصلی گرافیکی و تبلیغاتی می باشد. در این مقاله می توانید مطالب در مورد ثبت لوگو شرکت مطالعه نمایید

انتخاب نام برند

از اولین قدم هایی که در برندسازی باید به آن توجه نماییم نامگذاری و انتخاب برند می باشد بدین صورت که برند نقش اساسی در مبحث بازار یابی و شناخته شدن ایفا می کند

کدام علائم تجاری غیر قابل ثبت اند؟

ماده ی 5 قانون ثبت علائم و اختراعات،ثبت بعضی از علائم را به عنوان علامت تجارتی منع می کند در این مقاله مطالبی درخصوص علائم تجاری غیر قابل ثبت مطالبی ارائه شده است برای اطلاعات بیشتر مقاله را مطالعه نمایید.

ثبت برند تجاری در ایران

برند تجاری در ایران باید به شکلی محصول را معرفی کند که نشان دهد این برند تنها در تملک صاحب علامت می باشد دراین مقاله می توانید در مورد ثبت برند تجاری در ایران اطلاعاتی را کسب نمایید .

ثبت برند چه مراحلی دارد؟

در این مقاله به مراخل ثبت برند پرداخته شده است برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را بخوانید.

هزنیه ثبت برند در ایران

برند یا علامت تجاری در واقع نشانه منحصر به فردی برای محصولات و یا خدمات یک شرکت می باشد که توسط آن می توان آن محصولات را از محصولات مشابه دیگر شرکت ها تشخیص داد .جهت ثبت برند باید هزینه های ثبت برند را در ایران پرداخت نمایید

ثبت برند در ایران

ثبت برتد در ایران در اداره مالکیت صنعتی با داشتن شرایط قانون تجارت و هم چنین شرایط ثبت امکان پذیر می شود در این مقاله به توضیحان ای موارد پرداخته می شود

ثبت اظهارنامه علامت تجاری

علامت تجاری معرفی کننده و مشخص کننده محصولی است که به وسیله ی آن علامت ارائه می شود برای ثبت نمودن علامت تجاری بایستی اظهارنامه ای به زبان فارسی تنظیم گردد دراین مقاله به نکات آن پرداخته می شود

ویژگی های یک برند خوب چیست ؟

برندی که به ثبت رسیده است محصولات و خدمات شما را از کالاها و خدمات شرکت های دیگر متفاوت می نماید و سبب جلوگیری از سو استفاده های احتمالی می گردد.در این مقاله از ویژگی های یک برند خوب می توانید اطلاعات مفیدی را مطالعه نمایید

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟