لوگو سفید ایلیا
ثبت برند
ثبت برند فارسی ثبت برند لاتین ثبت برند حقیقی ثبت برند حقوقی مراحل ثبت برند مدارک ثبت برند هزینه ثبت برند مدت زمان ثبت برند برند های تخصصی
ثبت برند رستوران ثبت برند مواد غذایی ثبت برند پوشاک ثبت برند آرایشی
ثبت علامت تجاری
ثبت علامت تجاری حقیقی ثبت علامت تجاری حقوقی مراحل ثبت علامت تجاری مدارک ثبت علامت تجاری هزینه ثبت علامت تجاری شرایط ثبت علامت تجاری زمان ثبت علامت تجاری
سایر خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت لوگو ثبت نشان تجاری ثبت علائم تجاری نقل و انتقال برند
تماس با ما

ثبت برند کاشی


در صورتی که شغل شما تولید کننده و عرضه کننده کاشی و سرامیک هستید برای آن که محصولات خود را به فروش برسانید بایستی تبلیغاتی داشته باشید و به هرگونه که تبلیغ می کنید بایستی از نامی که برای خود انتخاب نموده اید برای محصولات خودتان استفاده نمایید برای انجام دادن این کار شما می بایست مرحله های ثبت برند خود را سپری کنید تا شخص یا اشخاص دیگری نتوانند از نام شما برای محصولات خود استفاده کنند هنگامی که شما برند خود را به ثبت می رسانید برند شما منحصربه فرد خواهد شد و به موفقیت و پیروزی نزدیک می شوید هم چنین مسیر را برای خود هموار و آسان می کنید و در زمینه ی کاری خود به بالاترین نقطه پیروزی خواهید رسید.

موسسه حقوقی وکیل ثبت برند شما را در محبوب و مشهور شدن یاری می نماید و شما می توانید با مشاوره تلفنی و یا حضوری با کارشناسان خبره و متخصص این موسسه حقوقی داشته باشید و از تجربیات آن ها بهره مند شوید.

مراحل ثبت برند کاشی 

برای به انجام رسانیدن مرحله های ثبت برند و کاشی شما می توانید با کارشناسان کارآزموده موسسه ی حقوقی وکیل ثبت برند در ارتباط باشید مراحل ثبت برند کاشی و سرامیک این چنین می باشد که بعد از آن که مدرک ثبت برند کامل شد نخست شخص درخواست کننده اظهارنامه ای را ثبت می نماید و از اداره ی مالکیت صنعتی درخواست ثبت می کند. پس از آن که شماره اظهارنامه ثبت برند یا علامت تجاری که منحصر به فرد می باشد و با سال آغاز می گردد دریافت گردید فرآیند ثبت برند در اداره ی ثبت شرکت ها آغاز می شود.

بعد از آن که به صورت اینترنتی هزینه واریز گردید رمز اظهارنامه به وسیله ی سامانه پیامکی به شماره تلفن همراه ارسال می گردد در صورتی که کارشناس مربوطه اظهارنامه را تایید نمود رئیس اداره ثبت برند و کارشناس به منظور آگهی نوبت اول اقدام می نمایند و شما می توانید آن را در روزنامه رسمی قوه قضاییه قید نمایید.

هزینه های پرداختی در اداره روزنامه به صورت برخط میباشد و نیازی به فیش واریزی در بانکها نیست. به مدت زمان یکماه با توجه به چاپ در روزنامه رسمی به اشخاص ثالث که در آن طبقه شغلی فعالیت میکنند اجازه داده میشود که در صورت اعتراض آنرا به اداره مالکیت صنعتی و مراجع قضایی و دادگاهها اعلام نمایند و پس از مدت فوق الذکر در

شایان ذکر است هزینه هایی که در اداره ثبت شرکت پرداخت می شود به صورت آنلاین خواهد بود و دیگری به فیش واریزی بانک ها نیازی نمی باشد.به اشخاص ثالثی که مشغول به فعالیت در آن طبقه شغلی می باشند به مدت یک ماه با عنایت به انتشار در روزنامه رسمی کشور مهلتی درنظر گرفته شده است تا در صورتی که خرده گیر می باشند به اطلاع اداره مالکیت صنعتی و اداره های قضایی و دادگاه ها برسانند بعد از آن که مهلت تعیین شده سپری شد و هیچ گونه خرده گیری وجود نداشته باشد آگهی نوبت دوم رسمی صادر می گردد و مالکیت به مدت 10سال دارای اعتبار می باشد. کلیه ی روال هر اظهارنامه ای از زیردست کارشناس ،کارشناس مسئول و رئیس اداره می گذرد و در صورت بروز هرگونه شک و شبهه ای ثبت صورت نمی گیرد و اظهارنامه رد می شود.

وکیل ثبت برند مجری تخصصی در زمینه ثبت برند

هزینه ی ثبت برند کاشی

به منظور هزینه های  ثبت برند کاشی و سرامیک موسسه ی حقوقی وکیل ثبت برند شما را در این راستا یاری می نماید.

مزایای ثبت برند کاشی و سرامیک

دربرداشتن تبلیغات در زمینه ی کاری و منحصر به فرد نمودن محصول ازدیگر محصولاتی که  مشابه  آن در بازار وجود دارد  و  از کارهایی که سودجویان انجام می دهند و ناسالم هستند و از تولید و عرضه ی تقلبی آن ها از محصول شما با کیفیت پایین و ضرر رساندن به شما جلوگیری می نماید وسبب محبوبیت و مشهوریت  شما و محصولاتتان می شود  و اعتماد مشتری به سمت و سوی شما جلب خواهد شد.

ثبت برند بین المللی کاشی

تقاضای  ثبت بین المللی به وسیله ی نمایندگی های مالکیت صنعتی کشورهایی که در نظام مادرید عضویت دارند میسر می باشد و وابسته به ثبت در کشور منشا می باشد.

با نگریستن  بر تاريخچه ی كنوانسيون پاريس در رابطه با حمايت نمودن از مالكيت صنعتي به این نکته پی می بریم كه جهت حمايت  نمودن از علائم تجارتي در عرصه ی بين المللي، بر اساس كنوانسيون ذکر شده  مالک  علامت (شخص حقيقي يا حقوقي) بایستی به صورت  تک تک  تعدادي تقاضانامه را به زبان هاي متفاوت  در موسسه های  كشورهاي گوناگون ِ عضو و با پرداخت نمودن  هزينه هاي مختلف ومصرف نمودن زمان های بلند مدت ودیعه کند.

به همين جهت  به منظور آسان سازی  روال  ثبت برند بين المللي و کسب نمودن  حقوق ناشي از آن، تعدادي از كشورهايی که عضو كنوانسيون پاريس می باشند ، انجمن  بين المللي را به منظور حمايت کردن از مالكيت صنعتي در جهت كنوانسيون ذکر شده تشكيل داده اند و در آن انجمن نظام مادريد را به عنوان آیین نامه ی ثبت برند بين المللي علائم تجارتي مصوب کرده اند.

مزایای ثبت برند کاشی

 1. ثبت برند،ضمانت کننده این است که مشتریان می توانند محصولات را از یکدیگر تشخیص دهند.
 2. ثبت برند،برای محصولات و شرکت و خدمات شما شهرت و وجه ایجاد می کند.
 3. ثبت برند،شرکت ها را تشویق می نماید تا در حفظ و بهتر شدن کیفیت محصولات سرمایه گذاری کنند.
 4. ثبت برند، شرکت ها را توانمند می کند تا بتوانند محصولاتشان را از یکدیگر متفاوت کنند.
 5. این امکات وجود دارد که ثبت برند جهت اخذ وام سودمند باشند.
 6. ثبت برند می تواند برای سهامداران نیز ایجاد ارزش افزوده ی سهام کند و باعث افزایش درآمد شرکت شود.
 7. برندی که ثبت شده است،قابل نقل و انتقال می باشد به همین سبب می توان آن را انتقال داد.
 8. ثبت برند،جزء ضروری موافقت نامه های اعطای نمایندگی است .
 9. با ثبت برند،اجازه استفاده از آن ها به اشخاص ثالث داده می شود و منبع مستقیم درآمد از محل حق امتیازها می باشند.
 10. ثبت برند،وسیله بازاریابی و اساس ایجاد وجهه و شهرت شرکت ها می باشند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت برند کاشی

مدارک ثبت برند کاشی و سرامیک برای شخص حقیقی :

 1. در صورتی که از حروف غیرفارسی  استفاده شده باشد رونوشت کارت بازرگانی ارائه گردد.
 2. نسخه مجوز فعالیت از قبیل جواز تاسیس،پروانه ی بهره برداری،پروانه ی ساخت،جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هر گونه گواهی  فعالیتی  که  از موسسه های  نظارتی و حاکمیتی دولتی صادر شده است در صورت لزوم ارائه گردد.
 3. رونوشت شناسنامه ارائه گردد.
 4. کارت ملی ارائه گردد.

مدارک ثبت برند کاشی و سرامیک برای شخص حقوقی :

 1. رونوشت روزنامه ی تاسیس و آخرین تغییرات شرکت ارائه گردد شایان ذکر است که نبایستی از آخرین تغییرات شرکت بیشتر از دو سال گذشته باشد.
 2. نسخه مجوز فعالیت اعم ازجواز تاسیس،پروانه ی بهره برداری،پروانه ی ساخت،جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هر گونه گواهی فعالیت صادره از اداره های نظارتی و حاکمیتی دولتی در صورت لزوم ارائه گردد.
 3. کارت بازرگانی در صورتی که از حروف غیرفارسی استفاده شده باشد بایستی دریافت و ارائه گردد.
 4. رونوشت شناسنامه ارائه گردد.
 5. رونوشت کارت ملی ارائه گردد.

نکاتی که برند را نمی تواند به ثبت برساند از قبیل :  

 1. در صورتی که برند نتواند کالا‌ها یا خدمات  مؤسسه ای را از کالا‌ها و خدمات مؤسسه دیگر متفاوت کند.
 2. چنانچه برند متناسب با  شئونات اسلامی نباشد.
 3. در صورتی که برند از علامت نظامی، پرچم، یا سایر نشان‌های مملکتی کپی برداری شده باشد.
 4. چنانچه برند به یکی از کشورها یا نهادهای بین المللی تعلق داشته باشد.
 5. در صورتی که برند شبیه  یا به صورت  فریب دهنده ای  مشابه یا ترجمه ی  یک علامت یا نام تجاری باشد که برای‌‌ همان کالا‌ها یا خدمات شبیه به آن  به اداره ی  دیگری در کشور ایران تعلق داشته باشد.
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت علامت تجاری حقوقی

پس از ثبت قانونی ، علامت تجاری مورد پشتیبانی قانون قرار خواهد گرفت و در قبال افراد سودجو و متقلب و مقلد چنانچه قصد سوء استفاده از علامت تجاری را داشته باشند مسئولیت با قانون خواهد بود.

ثبت برند جهانی

ثبت برند جهانی همان ثبت برند بین المللی می باشد در این مقاله به توضیحات بیشتر پرداخته می شود

ثبت برند چیست ؟

ثبت برند به این معنی می باشد که شما از محصولات و خدمات خود مراقبت نمایید و شرکت و محصول و خدمات خود را از دیگر فعالیت های تجاری و خدمات اقتصادی جدا سازید در این مقاله توضیحات بیشتری پرداخته مشود لطفا مطالعه نمایید

ثبت برند ترشی و مربا

افزایش و تمایل مردم به ترشی و مربا موجب شده است که متقاضی ثبت برند ترشی و مربا روزبروز بیشتر شوند . زیرا بیشتر مردم علاقه خاصی به مواد غذایی که یا ترش و یا شیرین باشند را دارند .

استعلام برندهای ثبت شده

زمانی که برندی برای محصول و یا خدمات خود انتخاب می نمایید باید این برند ابتکارانه وجدید باشد و مشابه آن وجود نداشته باشد . در نتیجه بهترین کار استعلام از نام برند می باشد .

تمدید علامت تجاری

علامت تجاری بعد از ثبت این امکان را دارد که بعد از پایان مدت اعتبار آن مجدد تمدید گردد که در این مقاله به توضیحات بیشتر پرداخته شده است لطفا مطالعه نمایید.

علائم تجاری غیر قابل ثبت

علامت تجاری در برخی موارد غیر قابل ثبت می باشند.برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

ثبت لوگو و نشان تجاری

لوگو طرح ملموسی برای نشان دادن خدمات، محصولات و کالای مورد نظر است در این مقاله به تفاوتهای ارم و لوگو و مدارک لازم ثبت لوگو پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید

تفاوت بین نام تجاری و لوگوتایپ

اگر چه لوگوتایپ و لوگو همانند نام تجاری برای تمیز یک مؤسسه تجاری و نوع فعالیت آن از مؤسسات مشابه و مماثل است، اما تفاوتهایی با نام تجاری دارند که در این مقاله قید می شود

اظهارنامه ثبت برند

ثبت برند نیازمند ارائه اظهارنامه به مرجع ثبت می باشد.به سبب ماده 106 اظهارنامه ثبت برند می بایست در دو رونوشت و در فرم مخصوص و به زبان فارسی تنظیم گردیده باشد

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟