لوگو سفید ایلیا
ثبت برند
ثبت برند فارسی ثبت برند لاتین ثبت برند حقیقی ثبت برند حقوقی مراحل ثبت برند مدارک ثبت برند هزینه ثبت برند مدت زمان ثبت برند برند های تخصصی
ثبت برند رستوران ثبت برند مواد غذایی ثبت برند پوشاک ثبت برند آرایشی
ثبت علامت تجاری
ثبت علامت تجاری حقیقی ثبت علامت تجاری حقوقی مراحل ثبت علامت تجاری مدارک ثبت علامت تجاری هزینه ثبت علامت تجاری شرایط ثبت علامت تجاری زمان ثبت علامت تجاری
سایر خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت لوگو ثبت نشان تجاری ثبت علائم تجاری نقل و انتقال برند
تماس با ما

هزینه ثبت برند بین المللی


مطابق موافقت نامه پاریس در خصوص حمایت از مالکیت صنعتی به منظور حمایت از علائم تجارتی در عرصه بین المللی اشخاصی اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی که دارای علائم تجاری می باشند باید تعدادی تقاضانامه را به صورت تنها در اداره های کشورهای مختلف عضو به زبان های مختلف و با پرداخت نمودن هزینه های متغیر اخذ نمایند.

ثبت برند بین المللی

به دلیل اینکه این که ثبت برند بین المللی زمان زیادی را در بر می گیرد سبب شده است تا جهت آسان شدن روال ثبت بین المللی و بدست آوردن حقوق ناشی از ان تعدادی از کشورهای عضو کنوانسیون پاریس اتحادیه بین المللی به منظور حمایت از مالکیت صنعتی سازمان ثبت برند بین الملل مادرید را تشکیل دهند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت برند بین المللی

  1. نامه درخواست جهت ثبت بین المللی علامت خطاب به اداره ثبت علائم تجاری با درج اسامی کشورهای مورد نظر ارائه گردد.
  2. معرفی نامه بر روی سربرگ شرکت همراه با امضای مدیران و دارندگان حق امضا و با مهر شرکت جهت اشخاص حقوقی و در صورت مراجعه وکیل رسمی،وکالت نامه دادگستری ارائه گردد.
  3. ارائه رونوشت مصدق شناسنامه و کارت ملی مدیران و دارندگان حق امضای شرکت و روزنامه تاسیس و آخرین تغییرات شرکت برای اشخاص حقوقی و ارائه رونوشت مصدق شناسنامه و کارت ملی برای اشخاص حقیقی و در صورت مراجعه به وکیل رسمی ارائه وکالت نامه دادگستری الزامیست.
  4. اصل گواهی ثبت علامت تجاری در ایران جهت رویت و کپی آن جهت رویت و کپی آن جهت ضبط در پرونده یا ارائه کپی مصدق گواهی ثبت علامت تجاری ارائه گردد.
  5. فرم مخصوص لاتین کامل گردد.
  6.  برگ محاسبه هزینه ها ارائه گردد.
  7. رسید مربوط به پرداخت هزینه بررسی اظهارنامه بین المللی ارائه گردد.

نظام مادرید 85 عضو دارد که از کشورها و دفاتر بین المللی تشکیل شده است شایان ذکر است که تقاضای ثبت بین المللی از شیوه دفاتر مالکیت صنعتی کشورهای عضو نظام مادرید میسر می باشد ووابسته به این است که باید در کشورمبدا ثبت گردد.در این نظام با عنوان مادرید شناخته می شود قاعده ثبت بین المللی تجارتی تصویب شده است و دو  عهدنامه را شامل می شود.

موافقتنامه مادرید مورخ ۱۸۹۱ و پروتکل مرتبط با آن مصوب ۱۹۸۹

آئین نامه مشترک نظام مادرید

محتوای پروتکل مادرید

ثبت علامت تجاری بر اساس کنوانسیون پاریس در ابعاد داخلی یکی از پایه های اولیه پروتکل مادرید به منظور حمایت کردن از علامت تجارتی و بهره مند شدن از حقوق مربوط با ان می باشد.

دفتر بین المللی وایپو مسئول اداره سیستم مادرید می باشد.شایان ذکر است که هر کدام از کشورهای عضو کنوانسیون به جهت حمایت از حقوق علائم تجارتی تبعیت خود در دیگر کورها می توانند در موافقت نامه ،پروتکل و یا عضو هر ذو آن ها شوند.

مزایای استفاده سیستم مادرید

بر اساس قوانین و مقررات ثبت بین المللی و یا همان نظام مادرید با توجه به قوانین داخلی هر کشوری علامت مورد بررسی قرار می گیرد سپس وارد مسیر بین المللی خود می شود.بدیk معنی است که در مرحله نخست ثبت بین المللی علامت تجاری به شیوه ملی می باشد که در اداره کشور مبدا شکل می گیرد سپس به صورت خودکار با معین نمودن کشورهای پیشنهادی درعرصه بین المللی صورت می گیرد.

از مزیت های نظام مادرید شخص می تواند اظهارنامه ای بین المللی از شیوه اداره مالکیت صنعتی به وایپو ارائه دهد.

که در صورت داشتن علاقه می توانند از 85 کشور عضو موافقت نامه و پروتکل مادرید یا تعدادی از انها  تقاضا کند تا از علامت تجاری خود حمایت کنند.

این کار تنها با یک روش صورت می پذیرد و آن هم تسلیم تقاضانامه بین المللی واحد به یک زبان مانند ( فرانسه،انگلیسی،اسپانیولی ) و پرداخت نمودن تعرفه  به فرانک سوئیس، به منظور حمایت از علائم تجاری یا خدماتی در کشورهای معین شده در فرم تقاضا میسر می گردد.

چنانچه هنگامی که در علامت ثبت مبدأ از جانب صاحب آن هر تغییری صورت بگیرد مانند تغییر نام، ادرس ،مالکیت، تمدیدو.... با کامل کردن فرم های مربوطه و پرداخت نمودن هزینه های کم می توان تغییرات ذکر شده را در عرصه بین المللی انجام دهید.

شایان ذکر است که اداره مبدا نیازی به انجام دادن طبقه بندی کالاها و خدمات و منتشر شدن علامت ها در روزنامه رسمی کشور متبوع  ندارد زیرا ثبت بین المللی دربرگیرنده مجموعه ای از ثبت های ملی براساس قوانین داخلی هر کشور معین شده ای می باشد.

جهت ثبت علامت تجاری و ثبت برند می توانید با یک تماس تلفنی با کارشناسان و متخصصان وکیل ثبت برند اطلاعات لازم را کسب نمایید

علامت‎ها‎ی تجاری در اداره ثبت ایران

کلیه علامت‎ها‎ی تجاری که در اداره ثبت ایران ثبت شده اند، این قابلیت را دارند در نظام مادرید ثبت شوند. ثبت بین المللی مادرید بدبن معناست که متقاضیان می‎توانند علامت مورد نظر خود را به پرداخت نمودن  تعرفه های قانونی در کشورهای عضو کنوانسیون مادرید در هر کشور به  شیوه  جدا جدا ثبت نمایند.

وکیل ثبت برند آماده ارائه خدمات به متقاضیان ثبت برند بین المللی می باشد،هم اکنون با وکیل ثبت برند تماس بگیرید و کلیه امور ثبتی خود را به ما بسپارید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

نقل و انتقال برند

زمانی می توانید برند نقل و انتقال را انجام دهید که مجوز آن را از اداره ثبت مالکیت معنوی کسب نموده باشید

ثبت برند فست فود

یکی از مهم ترین کارهایی که در رستوران باید انجام شود ثبت علامت تجاری یا برند می باشد. جهت مطرح شدن یک رستوران باید به ثبت شکل. لوگو یا اسم تجاری پرداخت.

برندینگ شخصی چیست ؟

اشخاصی که کارفرما هستند و صاحب کسب وکار می باشند برای حفظ و قوی سازی کسب و کار خود به فکر تقویت برند خود هستند

ثبت برند پوشاک

تاثیر بسزایی در فروش محصولات دارد زیرا با شهرتی که پیدا می کند خرید مطمئن و با کیفیتی را برای مشتریان به ارمغان می آورد.

هزینه ثبت برند بین المللی

تاریخچه موافقت نامه پاریس در خصوص حمایت از مالکیت صنعتی به منظور حمایت از علائم تجارتی در عرصه بین المللی اشخاصی اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی که دارای علائم تجاری می باشند

آموزش برندسازی

برند مجموعه ای از اشکال ذهنی یا به یاد آوردن کارکردی، احساسی، عقلی و مزیت‌هایی می باشد که ذهن بازار هدف را تسخیر کرده ‌است

مراحل ثبت علائم تجاری

علائم تجاری و نام های تجاری یکی از عناصر مهم در بازار یابی و راهبردی در عرضه بازار و کالاها و خدمات می باشد

هزینه ثبت برند

هر نشان قابل رؤیتی که محصولات و کالاهای موجودی و تولیدی مشاغل را از یکدیگر تفکیک و متباین می سازد .

ثبت برند آرایشی

مروزه استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی میان افراد جامعه رواج یافته

اسامی خاص برای برند

یک انتخاب خوب وخاص برای برند می تواند نتیجه ای فوق العاده و به یاد ماندنی داشته باشد در این مقاله به اسامی خاص برای برند می پردازیم

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟