لوگو سفید ایلیا
ثبت برند
ثبت برند فارسی ثبت برند لاتین ثبت برند حقیقی ثبت برند حقوقی مراحل ثبت برند مدارک ثبت برند هزینه ثبت برند مدت زمان ثبت برند برند های تخصصی
ثبت برند رستوران ثبت برند مواد غذایی ثبت برند پوشاک ثبت برند آرایشی
ثبت علامت تجاری
ثبت علامت تجاری حقیقی ثبت علامت تجاری حقوقی مراحل ثبت علامت تجاری مدارک ثبت علامت تجاری هزینه ثبت علامت تجاری شرایط ثبت علامت تجاری زمان ثبت علامت تجاری
سایر خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت لوگو ثبت نشان تجاری ثبت علائم تجاری نقل و انتقال برند
تماس با ما

برندسازی شخصی چیست ؟


پرسنال برندینگ یا می توان گفت برندسازی شخصی که در این مقاله به تعریف آن پرداخته می شود :

برندسازی شخصی چیست ؟

پرسنال برندینگ به معنی برند شخصی می باشد که معانی مختلفی نیز دارد . در واقع یکی از ساده ترین تعاریفی که می توان برای آن عنوان کرد : چگونگی نشان دادن بازار یابی خودشما را برند شخصی نمایان می سازد .می توانید به این صورت معنی نمایید که شما همانند یک محصول می باشید که می توانید بازاریابی شوید .

ایجاد و انتخاب یک برند شخصی کار ساده ای نمی باشد. بدین صورت که اگر بخواهید کلیه رفتارها و شخصیت و یا نگرش خود را به یک برند تبدیل نمایید نیاز به زمان طولانی می باشد که باید با برنامه ریزی دقیقی انجام شود .

اگر در مورد ثبت برند خود دچار مشکل شده اید و نمی توانید به درستی کار ثبت خود را انجام دهید می توانید از مشاوران و متخصصان ثبت برند راهنمایی لازم را کسب نمایید. 

که جهت طی کردن این راه باید مواردی مهمی را توجه نمایید از جمله : از خودتان باید تعریف مشخصی داشته باشید . به چه روشی می خواهید شناخته شوید . مخاطبان بازار هدف شما چه نیازهایی دارند و چگونه با برند شخصی خودتان به این نیازها پاسخ دهید.

در واقع پرسنال برندینگ همان تفکرات ذهنی است که افراد بعد از شنیدن نام شما را بدست می آورند . در واقع می توانید از برندسازی شخصی برای به کاربردن از نام فرد برای محصولات مختلف باشد . همانند زمانی که سخن از نام بیل گیتس به میان آورده میشود همه افراد در ذهن خود شرکت مایکروسافت و محصولات آن را تداعی می کنند و برعکس.

برندسازی شخصی در واقع بیشترین تأثیرپذیری را بر روی شخصیت فرد دارد و باید از این دید به آن نگاه کرد که کاری که زمانبر است  و باید بتوانید با صبوری کامل به هدف خود و چه چیزی برای کسب و کار خود می خواهید برسید .

روش های پرسنال برندینگ و یا برندسازی چیست ؟

در ابتدا باید به دنیای مجازی راه پیدا کنید و برای شروع نیاز به وب سایت شخصی برای خودتان به عنوان یک برند می باشید .

بعد از اینکه توانستید وب سایت خود را راه اندازی نمایید باید آن را بهینه سازی کنید که بدین صورت یکی از بهترین راه برای شناخته شدن موتورهای جستجو هستند.

ابتدا تولید محتوا آماده نمایید ( می توانید به صورت محتواهای ویدیویی ، نوشتاری باشد )

در بستر های مناسب به تولید محتوا و نگارش پرداخته شود همانند وب ساییتان و شبکه های اجتماعی

بهتر است بیشتر از شبکه های اجتماعی استفاده نمایید .

این روزها با وجود اینترنت و شبکه های اجتماعی مبحث برندسازی کاری ساده و لذت بخش شده است که از جمله آنها می توانید به فیس بوک,تویتتر,لینکدین,گوگل پلاس,اینستاگرام و … مراجعه کنید.البته مبحث چگونگی استفاده از این شبکه های اجتماعی و تولید محتوا در شبکه های اجتماعی نیز حائز اهمیت می باشد.

خلاق و کارآفرین باشید

به معنی این که نیازهای جامعه در زمینه ای که قرار است شما را به عنوان یک برند در آن بخش بشناسند, ارزیابی کنید و در آن زمینه تلاش کنید.

بهتر است تخصص خود را بالاتر ببرید

بهتر است که همیشه در حال آموزش مبحث جدید باشید و درحال رشد زمینه فعالیت شخصی خود باشید

بهتر است که نواقص و حتی نقاط قوت خود را بشناسید

سعی داشته باشید نقاط ضعفی که باعث می شود شما را پیشرفت دور کند کم کنید.

شناسایی رقبا و اینکه چه وجه تمایزی نسبت به آنها دارید

در میان خیل عظیمی از رقبا منحصربه فرد بودن و داشتن یک وجه تمایز در شما باعث جذب اکثریت مردم به سوی شما می شود.

تلاش کنید تا تایید اجتماع را به دست آورید.

شما برای مردم و جلب رضایت و توجه آنها تلاش می کنید ، پس اگر بتوانید تایید آن ها را به دست آورید مسیر زیادی را طی کرده اید.

به این نکته توجه زیادی داشته باشید که اگردرپرسنال برندینگ ناآگاهانه پیش بروید و برندی منفی ازخود بسازید دیگر نمی توانید خود راعوض کنید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

استعلام برندهای ثبت شده

زمانی که برندی برای محصول و یا خدمات خود انتخاب می نمایید باید این برند ابتکارانه وجدید باشد و مشابه آن وجود نداشته باشد . در نتیجه بهترین کار استعلام از نام برند می باشد .

کدام علائم تجاری غیر قابل ثبت اند؟

ماده ی 5 قانون ثبت علائم و اختراعات،ثبت بعضی از علائم را به عنوان علامت تجارتی منع می کند در این مقاله مطالبی درخصوص علائم تجاری غیر قابل ثبت مطالبی ارائه شده است برای اطلاعات بیشتر مقاله را مطالعه نمایید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت علامت تجاری

در این مقاله مطالبی در مورد مدارک مورد نیاز جهت ثبت علامت تجاری پرداخته شده است برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را بخوانید.

ثبت برند خارجی در ایران

تعداد بسیار زیادی از اشخاص قصد دارند برند خارجی را در کشور ایران به ثبت برسانند. این اشخاص و شرکت های تجاری تمایل دارند از اسم برند های خارجی به منظور توسعه و فروش خود استعمال نمایند

مراحل ثبت لوگو

در واقع انتخاب لوگو برای هر کسب و کاری باید با هدف انتخاب شود در غیر اینصورت موفقیت را در پی ندارد و در این مقاله به مطالب مفیدی در مورد مراحل ثبت لوگو می پردازیم

برند و علامت تجاری چگونه ثبت می شود ؟

منظور درخواست ثبت برند یا ثبت علامت تجاری بایستی اظهارنامه‌ای در اداره ثبت مالکیت صنعتی تنظیم گردد در این مقاله مطالبی می توانید در مورد ثبت برند و ثبت علامت تجاری مطالعه نمایید.

هزنیه ثبت برند در ایران

برند یا علامت تجاری در واقع نشانه منحصر به فردی برای محصولات و یا خدمات یک شرکت می باشد که توسط آن می توان آن محصولات را از محصولات مشابه دیگر شرکت ها تشخیص داد .جهت ثبت برند باید هزینه های ثبت برند را در ایران پرداخت نمایید

تمدید علامت تجاری

علامت تجاری بعد از ثبت این امکان را دارد که بعد از پایان مدت اعتبار آن مجدد تمدید گردد که در این مقاله به توضیحات بیشتر پرداخته شده است لطفا مطالعه نمایید.

ثبت برند در ایران

ثبت برتد در ایران در اداره مالکیت صنعتی با داشتن شرایط قانون تجارت و هم چنین شرایط ثبت امکان پذیر می شود در این مقاله به توضیحان ای موارد پرداخته می شود

انتخاب نام برند

از اولین قدم هایی که در برندسازی باید به آن توجه نماییم نامگذاری و انتخاب برند می باشد بدین صورت که برند نقش اساسی در مبحث بازار یابی و شناخته شدن ایفا می کند

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟